Техпластини за ГОСТ-7338-90 — основа для виготовлення різноманітних гумотехнічних виробів, які призначені для:
- ущільнення нерухомих з'єднань;
- запобігання тертям між металевими поверхнями;
- сприйняття одиничних ударних навантажень;
- виготовлення прокладок, настилів та інших неущільних виробів.
Залежно від конструкції, функціонального призначення та способу виготовлення можна виділити кілька марок пластин:
- ТМКЩ — техпластина, стійка до впливу високих і низьких температур, а також кислот і лугів;
- МБС — техпластина, стійка до впливу нафтопродуктів і олій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Марка пластини | ТМКЩ |
| Матеріал пластини | Гума |
| Вид пластини | Неформова (рулонна) |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 1300 мм |
| Довжина | 7700 мм |
| Вага | 50 кг |
| Користувацькі характеристики | |
| Країна виробник | Китай |
Інформація для замовлення
- Ціна: 48 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 50 кг


