Топ продаж

Ремінь В(Б)-3200 Rubena (Чехія)
700 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь дисковий B-3200
Виробництво Rubena (Чехія)
Маркування виробників:
- B17x3190Lw
- 17x3190
- B(Б)-3200
- Б-3200
- HB 3200
- 17х3200
- B/17-3200 Li
Призначення:
- Мінітрактор Bulat-120 (Булат)
- Мінітрактор Bulat-150 (Булат)
- Мінітрактор Zubr Agrotech (Зубр Агротех)
- Мінітрактор Достойня Силач
- Мінітрактор Кентавр
- Мототрактор DW150R
- Мототрактор DW160G
- Мототрактор Forte T 121 EL-NT (Форте)
- Пирноуборальний комбайн CLAAS COMMANDOR 116
- Пирноуборальний комбайн CLAAS COMMANDOR 116 CS
- Пирноуборальний комбайн CLAAS COMMANDOR 228
- Пирноуборальний комбайн CLAAS COMMANDOR 228 CS
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Rubena |
| Країна виробник | Чехія |
| Тип | Клиновий |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид ременя | Клиновий |
| Ширина ремня | 17 мм |
| Висота ременя | 11 |
| Длина ремня | 3200 мм |
| Мінімальний діаметр шківа | 100 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 700 ₴


