Асбестовий картон (асбокартон) загального призначення (КАОН)
Асбестовий картон (асбокартон) загального призначення (КАОН) застосовують як вогнезахисний теплоізоляційний матеріал, а також для ущільнення різних сполук.
Асбокартон (асобастові листи) являє собою спеціально розроблений вогнетривкий матеріал, чиї механічні та фізичні властивості зберігаються в умовах надзвичайно високих температур, що досягають 500 градусів за Цельсієм.
Іншими словами, він може бути з високим успіхом використаний там, де потрібен надійний і довговічний захист від вогню або високої температури. Важливо і те, що, технологічно, він вирізняється порівняно малою собівартістю. Ця якість перетворює його на найдоступніший і найпоширеніший термоізоляційний матеріал, аналогів якому просто немає.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Форма поставки матеріалу | Плита |
| Максимальна робоча температура | 500 град. |
| Щільність | 1300 кг/м3 |
| Тип матеріалу | НГ (негорючий) |
| Клас матеріалу по теплопровідності | Підвищена |
| Товщина | 4 мм |
| Ширина | 800 мм |
| Довжина | 1000 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Втрата масової частки речовини при прожарюванні, | 18 % |
| Найменування | КАОН-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 27 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 30 кг




