
Ремінь клиновий В (Б) — 1800
86 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені приводні клинові слугують для передавання потужності (механічної енергії) і складаються з кордотканного шару на основі хімічних волокон, шару розтягнення, тягового шару та шару стиснення.
Робочий бік ременя — це його бічна поверхня.
Застосування:
- Жатка ЖСБ-4,2
- Жатка ЖФ-6,0
- Жатка ЖЗБ-42
- Очисник вороту самоперебивний ОВС-25
- Зерноочисний сепаратор БЦС-50
- Машина первинного очищення зерна ЗВС-20
- Мотоблок Зубр JR-Q78
- Мотоблок Зубр JR-Q78E
- Мотоблок Зубр JR-Q79
- Мотоблок Зубр JR-Q79E
- Мотоблок Зубр JR-Q12
- Мотоблок Зубр JR-Q12E
- Мотоблок Кентавр 1070Д
- Мотоблок Кентавр 1080Д
- Мотоблок Кентавр 1081Д
- Мотоблок Кентавр 1010Д
- Мотоблок Кентавр 1010ДЕ
- Мотоблок Кентавр 1013ДЕ
- Мотоблок Кентавр 1012Д
- Мотоблок Кентавр 1012ДЕ
- Мотоблок Forte (Форте) HSD1G-81
- Мотоблок Forte (Форте) SH-81
- Мотоблок Forte (Форте) HSD1G-101
- Мотоблок Forte (Форте) SH-101
- Мотоблок Forte (Форте) HSD1G-121
- Мотоблок Forte (Форте) SH-121
- Мотоблок Вітязь (Тата) 1GZ-90 (8 л.с.)
- Мотоблок Вітязь (Тата) 1GZ-90 (10-11л.с.)
- Мотоблок Вітязь (Тата) 1GZ-90 (12л.с.)
- Мотоблок Вітязь (Тата) SH-121
- Мотоблок Zirka (Зирка) 1080D
- Мотоблок Zirka (Зирка) 1081D
- Мотоблок Zirka (Зирка) 1070D
- Мотоблок Zirka (Зирка) 1010D
- Мотоблок Zirka (Зирка) 1090D
- Мотоблок Zirka (Зирка) 1012D
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 17 мм |
| Висота ременя | 11 мм |
| Длина ремня | 1800 мм |
| Виробник | Кентавр |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип | Клиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 86 ₴
