
Ремінь B(Б)-1750
84 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремні приводні клинові служать для передачі потужності (механічної енергії) і складається з кардотканового шару на основі хімічних волокон, шарів розтягнення, шарів тягового шару і шарів стиснення.
Робочий бік ременя - це його бокова поверхня.
Маркування виробників:
- B(Б)-1750
- Б-1750
- B-1740
- B-1745
- B067
- HC110
- HB 1750
- 17х1750
- BX-1750
- B/17-1750
- B17x1740Lw
- B17x1745Lw
- B17x1750Lw
- 16.5х1750 Ld
- 17 x 11 x 1750
Призначення:
- Керівний комбайн CLAAS COMANDOR 116
- Зоровий комбайн CLAAS COMANDOR 116 CCS
- Керівний комбайн CLAAS COMANDOR 228
- Керівний комбайн CLAAS COMANDOR 228 CS
- Керівний комбайн CLAAS DOMINATOR 116
- Керівний комбайн CLAS TUCANO 320
- Керівний комбайн CLAAS TUCANO 330
- Комплексний апарат DRONNINGBORG D1200
- Комп’ютерний апарат DRONNINGBORG D1250
- Комплексний апарат DRONNINGBORG D1600
- Комп’ютерний апарат DRONNINGBORG D1650
- Комплексний апарат DRONNINGBORG D0900
- Комп’ютерний апарат DRONNINGBORG D950
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 17 мм |
| Висота ременя | 11 мм |
| Длина ремня | 1750 мм |
| Максимальна окружна швидкість | 30 м/сек |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
| Тип | Клиновий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 84 ₴

