
Манжета гідравлічна поліуретанова 125х105х10 PU
85 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Маркування виробників:
- 1-125-105
- 125х105-6 h=10
- 125х105-10.0
- 105x125x10
- 125-105-10 С1 NBR
- 125-105-10 С1 PU
Застосування:
- Автогрейдер ДЗ-122
- Ескаватор ЕО-3122
- Ескаватор ЕО-3322
- Ескаватор ЭО-3323А
- Ескаватор ЕО-3323 (З гідромолотом МГ-300)
- Екскаватор КАРПАТЕЦЬ ПЕА-1,0
- Фронтальний навантажувач ТО-30
- Фронтальний навантажувач ХТЗ Т-150
- Фронтальний навантажувач ХТЗ Т-156
- Розпушувач ДП-26С.20.000
- Трактор Т-170
- Трактор КІРОВЕЦЬ К-701
- Кран самохідний ЮРГИНЕЦ КС-4372Б
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манжети | Комірна |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Максимальна робоча температура | 150 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 105 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 125 мм |
| Висота манжети | 10 мм |
| Матеріал | Поліуретан |
| Виробник | ХТЗ |
Інформація для замовлення
- Ціна: 85 ₴

