
Силіконова гума 3 мм х 500 мм х 1200 мм
1 340 ₴/лист
- Готово до відправки
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Силіконова гума — унікальний за показниками матеріал. Вона може замінити гуму іншого типу. Основна її перевага — термостійкість. Якщо дотримуватися температури від -50 °C до +250 °C, то позитивні властивості силіконової гуми не будуть загублені. Високотемпературна силіконова гума характеризується множинними перевагами, що істотно спрощує роботу з нею.
Свойства:
- Термостійкість
- Морозостійкість
- Стійкість до багаторазового стиснення
- Стійкість до кислот (Азотна, Сіра, Соляна, Стеариновий, Оксусовий, Фосфорний)
- Стійкість до солей
- Не токсична
- Стійкість до дії озону, кисню
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Матеріал пластини | Гума |
| Ступінь твердості | М'яка |
| Мінімальна робоча температура | -60 град. |
| Максимальна робоча температура | 270 град. |
| Робочий тиск | 6 МПа |
| Товщина | 3 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Вага | 3 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴/лист

