
Ремінь C-2650
204 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь приводний клиновий С-2650
Маркування виробників:
- З2650Lw
- С(В)-2650
- С-2650
- СВ 2650
- С(В)-2650
- B/Li 22-2650
- 22х14х2650
- 22.0X2650
Застосування:
- Зерноприбиральний комбайн РОСТРСЕЛЬМАШ ВЕКТОР (VECTOR)
- Зерноприбиральний комбайн РОСТСЕЛЬМАШ НІВА СК5М
- Зерноприбиральний комбайн РОСТСЕЛЬМАШ НІВА ЕФЕКТ
- Зерноприбиральний комбайн ARBOS 1220
- Зерноприбиральний комбайн CASE-IH
- Зерноприбиральний комбайн DRONNINGBORG
- Зерноприбиральний комбайн JOHN
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 2650 мм |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 204 ₴

