
Ремінь C-2450
195 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь приводний клиновий С-2450
Маркування виробників:
- З2450Lw
- С(В)-2450
- С-2450
- СВ 2450
- С(В)-2450
- B/Li 22-2450
- 22 х 14 х 2450
- 22.0X2450
Застосування:
- Зерноприбиральний комбайн ARBOS 1220
- Зерноприбиральний комбайн ARBOS RECORD - RECORD S
- Зерноприбиральний комбайн CLAAS COLUMBUS
- Зерноприбиральний комбайн CLAAS EUROPA
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 6600
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 6620
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 2450 мм |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴

