Маркування виробників:
- С-2300
- С2300Lw
- СВ 2300
- С(В)-2300
- C/Li 22-2300
- 22х14х2300
- 22X2300
Застосування:
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE CTS
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE CTS (EUROPE)
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE CTS II
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE W330
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 965
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 965H
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 968H
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 975
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 975 HYDRO 4
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 985
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 985 HYDRO 4
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1065
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1068
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1068H
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1072 (Ремінь приводу вивантаження)
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1075 (Ремінь приводу вивантаження)
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1075 HYDRO 4 (Ремінь приводу вивантаження)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 2300 мм |
| Вага 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


