Маркування виробників:
- C22-1750
- 22x14-1750
- З22x1750Lw
- HC-1750
- C-1750
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 1750 мм |
| Вага 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴


