Техпластини за ГОСТ-7338-90 — основа для виготовлення різноманітних гумотехнічних виробів, які призначені для:
- ущільнення нерухомих з'єднань;
- запобігання тертям між металевими поверхнями;
- сприйняття одиничних ударних навантажень;
- виготовлення прокладок, настилів та інших неущільних виробів.
Залежно від конструкції, функціонального призначення та способу виготовлення можна виділити кілька марок пластин:
- ТМКЩ — техпластина, стійка до впливу високих і низьких температур, а також кислот і лугів;
- МБС — техпластина, стійка до впливу нафтопродуктів і олій.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Марка пластини | ТМКЩ |
| Матеріал пластини | Гума |
| Вид пластини | Неформова (рулонна) |
| Ступінь твердості | Середня |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 80 град. |
| Товщина | 5 мм |
| Ширина | 1250 мм |
| Довжина | 4400 мм |
| Вага | 40 кг |
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
Інформація для замовлення
- Ціна: 43,50 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 40 кг



