Марка пластини тепломорозокислотно-лугостійка (ТМКЩ)
Ступінь твердості середня
Тип пластини — формова
Робоче середовище — вода, кислоти, луги, повітря, азот, інертні гази; Товщина пластини — 20 мм
Розмір листа — 500 мм х 500 мм
Ступінь твердості середня
Тип пластини — формова
Робоче середовище — вода, кислоти, луги, повітря, азот, інертні гази; Товщина пластини — 20 мм
Розмір листа — 500 мм х 500 мм
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Марка пластини | ТМКЩ |
| Матеріал пластини | Гума |
| Вид пластини | Формовий |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Товщина | 20 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 520 ₴/лист

