
Гума 10 мм*500мм*500мм*4кг ТМКЩ
250 ₴/лист
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Марка пластини тепломорозокислотно-лущостійка (ТМКЩ)
Ступінь твердості средняя
Тип пластини — формова
Робоче середовище — вода, кислоти, лугу, повітря, азот, інертні гази; Товщина пластини — 10 мм
Розмір аркуша — 500 мм х 500 мм
Вес листа - 4 кг
Ступінь твердості средняя
Тип пластини — формова
Робоче середовище — вода, кислоти, лугу, повітря, азот, інертні гази; Товщина пластини — 10 мм
Розмір аркуша — 500 мм х 500 мм
Вес листа - 4 кг
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Марка пластини | ТМКЩ |
| Матеріал пластини | Гума |
| Вид пластини | Формовий |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Товщина | 10 мм |
| Ширина | 500 мм |
| Довжина | 500 мм |
| Вага | 4 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 250 ₴/лист





