Ремінь приводний клиновий C-1600
Виробництво Tehno V-BELT
Маркування виробників:
- С1600Lw
- С-1600
- СB-1600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 1600 мм |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 130 ₴


