Маркування виробників:
- С-2180Li
- С22-2182
- 22X 2184 Li
- 22x2190Li
- С/22-2190 Li
- С/22-2236
- С(В)-2240
- С-2240
- HС 2240
- 22х2240
- З22x2240Lw
- C 2240 Lw
- 22 x 14 x 2240
- 22X 2240 L-L С 086
- 22.0X2240
- 22x2240
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 2240 мм |
| Вага 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 185 ₴


