
Ремінь C-2900
225 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь приводний клиновий С-2900
Маркування виробників:
- С2900Lw
- С(В)-2900
- С-2900
- СВ 2900
- С(В)-2900
- B/Li 22-2900
- 22х2900 Ld
- 22х14х2900
- 22.0X2900
- H153301C1
- 1407324R1
- 1418304R1
- 153301C1
- 188716C1
- 223417A1
- 2704BF
- 616004C1
- 829506R1
- 87041731
- 603283.0
- 0006032830
- 6210991
- 0302220
- AN30720
- CM15519
- E81892
- H240972
- 340433430
- 216286M1
- 410919M1
- 621588M1
- 242029
- 618805
- 80242029
- 80618805
- 80754423
- 84000189
- 86517915
- 360722V1
- 615129
- 880022155280
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 2900 мм |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 225 ₴

