
Ремінь С-7100 Tehno
570 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь клиновий C-7100
Виробництво Tehno V-BELT (Китай)
Маркування виробників:
- С7100Lw
- С(В)-7100
- С-7100
- ЗB 7100
- С(В)-7100
- B/22-7100 Li
- 22х7100 Ld
- 22 x 14 х 7100
- 22.0X7100
- 22X 7100 L-L
- З/2-7100
- C-7100
- РСМ-6201348
- АР 1002730
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 7100 мм |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 570 ₴

