Сальник (манжета гумова армована) ГОСТ 8752-79 призначена для ущільнення валів, що працюють у мінеральних оливах, мастилах на їх основі, воді, дизельному паливі за надмірного тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м/с, температури від -45 °C до +100 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | EXL |
| Країна виробник | Китай |
| Тип манжети | З пильником |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 95 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 120 мм |
| Висота манжети | 12 мм |
| Вид манжети | Армована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 47 ₴

