
Манжета армована (сальник) 40х60х10-2 EXL коричневий
19,50 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сальник (манжета гумова армована) ГОСТ 8752-79 призначена для ущільнення валів, що працюють у мінеральних оливах, мастилах на їх основі, воді, дизельному паливі за надмірного тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м/с, температури від -45 °C до +100 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манжети | Армована |
| Тип манжети | З пильником |
| Робоче середовище | Повітря, Масло, Нафтопродукти |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 40 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 60 мм |
| Висота манжети | 10 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | NBR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 19,50 ₴
