Сальник (манжета гумова армована) ГОСТ 8752-79 призначена для ущільнення валів, що працюють у мінеральних оливах, мастилах на їх основі, воді, дизельному паливі за надмірного тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м/с, температури від -45 °C до +100 °C.
Застосування:
- Сівалка СЗ-3.6 А
- Культиватор КРН-4,2
- Трактор С-100
- Трактор Т-130 (ЧЗТ) Система охолодження (Насос)
- Трактор Т-170 (ЧЗТ) Система охолодження (Насос)
- Пральна машина Whirlpool 481946818343
- Пральна машина ZANUSSI
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манжети | Армована |
| Тип манжети | З пильником |
| Робоче середовище | Рідке середовище, Неагресивне середовище, Масло, Повітря, Нафтопродукти |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 22 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 40 мм |
| Висота манжети | 10 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | NBR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 13 ₴

