Сальник (манжета гумова армована) ГОСТ 8752-79 призначена для ущільнення валів, що працюють в мінеральних маслах, мастилах на їх основі, воді, дизельному паливі при надмірному тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м/с, температурі від -45С до +100С.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Зовнішній діаметр манжети | 170 мм |
| Тип манжети | З пильником |
| Висота манжети | 13 мм |
| Вага упаковки | 2 кг |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Внутрішній діаметр манжети | 140 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Вид манжети | Армована |
Інформація для замовлення
- Ціна: 90 ₴

