Маркування виробників:
- С1300Lw
- С(В)-1300
- С-1300
- СB 1300
- С(В)-1300
- B/22-1300 Li
- 22х1300 Ld
- 22 x 14 х 1300
- 22.0X1300
- 22X 1300 L-L
- 1902102
- 610097M1
- 619595M1
- 80230052
Застосування:
- Зерноприбиральний комбайн MASSEY FERGUSON 520
- Зерноприбиральний комбайн MASSEY FERGUSON 890 OLD - 890S - 892 OLD
- Зерноприбиральний комбайн NEW HOLLAND M103
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 1300 мм |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 110 ₴


