
Ремінь плоский нескінченний (стрічка нескінченна) для ЗПС-100 400х4х7000 шеврон
3 880 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремінь плоский нескінченний гумотканевий 400х4х7000, ЗПС-100.Ремінь виготовляється на основі тканини БКНЛ-65, з тканинними прокладками 4. Ремінь працездатний в інтервалі температур від -45 °C до +65 °C ГОСТ 2085.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Ширина ремня | 400 мм |
| Висота ременя | 4 мм |
| Длина ремня | 7000 мм |
| З'єднання кінців ременя | Склеювання |
| Тип конвеєрної стрічки | Гумовотканинна |
| Довжина стрічки, мм | 2560 |
| Ширина стрічки, мм | 500 |
| Кількість шарів | 4 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 880 ₴

