
Автодоріжка гумова (смужка) 3 мм*1.8м*7.4м*62 кг
80 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 62 кг
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Доріжка гумова (автодоріжка) застосовується, як підлогове покриття в різних видах транспорту, а також широко використовується в побутових цілях. Всі транспортні засоби, включно з міським транспортом: автобусами, тролейбусами та трамваєм, мають як підлогове покриття автодоріжки. Ці вироби також призначені для укладання в місцях, де є ризик падіння на слизькій поверхні. Цими об'єктами є виробничі та громадські приміщення: магазини, офіси, склади, під'їзди та інші приміщення.
Висока зносостійкість протиковзного покриття дає змогу експлуатувати його в місцях з інтенсивним рухом людей, візків, легкої колісної техніки тощо.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Вид фактури | Смужка |
| Ширина | 1800 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Площа, що покривається пачкою | 13 кв.м |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Максимальна робоча температура | 70 град. |
| Вага | 61 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 80 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 62 кг


