Ремінь приводний клиновий С-2360
Маркування виробників:
- 22-2360
- 22x14-2360
- C-2360
- С22x2360Lw
Застосування:
- Зернозбиральний комбайн Енісей
- Зернозбиральний комбайн Колос СК-6
- Зернозбиральний комбайн СК-5 НИВА
- Зернозбиральний комбайн НІВА ЕФЕКТ
- Зернозбиральний комбайн JOHN DEERE
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 2360 мм |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴


