Маркировка производителей:
- С-2300
- С2300Lw
- СВ 2300
- С(В)-2300
- C/Li 22-2300
- 22х14х2300
- 22X2300
Застосування:
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE CTS
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE CTS (EUROPE)
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE CTS II
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE W330
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 965
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 965H
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 968H
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 975
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 975 HYDRO 4
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 985
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 985 HYDRO 4
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1065
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1068
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1068H
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1072 (Ремінь приводу вивантаження)
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1075 (Ремінь приводу вивантаження)
- Зерноприбиральний комбайн JOHN DEERE 1075 HYDRO 4 (Ремінь приводу вивантаження)
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 2300 мм |
| Вес 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴


