Маркування виробників:
- С-2200
- С2200Lw
- СВ 2200
- С(В)-2200
- C/Li 22-2200
- 22х14х2200
- 22X2200
Застосування:
- Зерноприбиральний комбайн CASE IH 1680
- Зерноприбиральний комбайн CASE IH 1680E
- Зерноприбиральний комбайн CLAAS COLUMBUS
- Зерноприбиральний комбайн CLAAS EUROPA
- Зерноприбиральний комбайн DRONNINGBORG D1200
- Зерноприбиральний комбайн DRONNINGBORG D1250
- Зерноприбиральний комбайн DRONNINGBORG D1500
- Зерноприбиральний комбайн DRONNINGBORG D1600
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Техно |
| Країна виробник | Китай |
| Вид ремня | Клиновий |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Висота ременя | 14 мм |
| Длина ремня | 2200 мм |
| Вага 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновий |
| Стан | Нове |
| Тип техніки | Сільськогосподарська техніка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 175 ₴


