Ремінь приводний клиновий C-1650
Виробництво Tehno V-BELT
Маркування виробників:
- С1650Lw
- С(В)-1650
- С-1650
- СB 1650
- С(В)-1650
- 22х1650 Ld
- 22x14х1650
- 22.0X1650
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 1650 мм |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


