Ремінь приводний клиновий C-1600
Виробництво Tehno V-BELT
Маркування виробників:
- С1600Lw
- С (В) — 1600
- С-1600
- СB 1600
- C/22-1600 Li
- 22х1600 Ld
- 22x14х1600
- 22.0X1600ремі
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 1600 мм |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 130 ₴


