
Автодоріжка гумова (монетка) 3 мм*1.8м*7,4 м*65 кг
75 ₴/кг
Мінімальне замовлення — 60 кг
Показати всі оптові ціни- Готово до відправки
- Тільки оптом
- +380 (68) 125-58-10
Доріжка гумова (автодоріжка) застосовується, як підлогове покриття в різних видах транспорту, а також широко використовується в побутових цілях. Усі транспортні засоби, включно з міським транспортом: автобусами, тролейбусами та трамваєм, мають як підлогове покриття автодоріжки. Ці вироби також призначені для укладання в місцях, де є ризик падіння на слизькій поверхні. Цими об'єктами є виробничі та громадські приміщення: магазини, офіси, склади, під'їзди та інші приміщення.
Висока зносостійкість протиковзного покриття дає змогу експлуатувати його в місцях з інтенсивним рухом людей, візків, легкої колісної техніки тощо.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Форма поставки матеріалу | Рулон |
| Вид фактури | П'ятачок |
| Довжина | 7500 мм |
| Ширина | 1800 мм |
| Товщина | 3 мм |
| Кількість в упаковці | 1 шт. |
| Колір | Чорний |
| Вага | 64 кг |
- Ціна: 75 ₴/кг
- Мінімальне замовлення: 60 кг





