Маркировка производителей:
- С-2180Li
- С22-2182
- 22X 2184 Li
- 22x2190Li
- С/22-2190 Li
- С/22-2236
- С(В)-2240
- С-2240
- HС 2240
- 22х2240
- 22x2240Lw
- C 2240 Lw
- 22 x 14 x 2240
- 22.0X2240
- 22x2240
Застосування:
- Жатка ЖФ-6.0
- Зернометач самоперебивний ЗМ-60
- Зернонавантажувач пересувний ЗПС-100
- Зерноприбиральний комбайн СКПР-6 КОЛОС
- Зерноприбиральний комбайн РОСТСЕЛЬМАШ СК-5М НВА
- Зерноприбиральний комбайн ЄНІСЕЙ КЗС 950
- Зерноприбиральний комбайн ЄНІСЕЙ КЗС 954
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 2240 мм |
| Вес 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 185 ₴


