Маркировка производителей:
- C(B)-2000
- 22-2000
- 22x14-2000
- C-2000
- С22x2000Lw
- HC-2000
- C/E-2000
Застосування:
- Верстат зубофрезерный 53А33
- Молотарка-віялка МВ-2,5
- Хлопкоуборщик універсальний ХС-02
- Кукурудзозбиральний комбайн ККК-6
- Зернозбиральний комбайн СК-6 КОЛОС
- Зернозбиральний комбайн СКПР-6 КОЛОС
- Зернозбиральний комбайн СКД-5 СИБІРЯК
- Зернозбиральний комбайн ЄНІСЕЙ 1200
- Зернозбиральний комбайн КЗС-9М "СЛАВУТИЧ"
- Зернозбиральний комбайн КЗСР-9М "СЛАВУТИЧ"
- Зернозбиральний комбайн СК-5 НИВА
- Зернозбиральний комбайн НИВА ЕФЕКТ
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 2000 мм |
| Вес 1 п.м. | 0.33 кг |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


