Ремінь приводний клиновий С-3150
Маркування виробників:
- C22x3100 Li
- C(B)-3150
- С3150 Lw
- 22-3150
- HC-3150
- HC-125
- 217702C1
- 60190778
- 1145475
- 1210737011900
- 6257898
- 0302240
- H136963
- 1047702M1
- 2543650W1
- 913058
-
Застосування:
- Жатка JOHN DEERE 900 RIGID&FLEX
- Жатка JOHN DEERE 900 SERIES
- Жатка JOHN DEERE 918 EUROPIAN
- Жатка JOHN DEERE 920 EUROPIAN
- Жатка JOHN DEERE 922 EUROPIAN
- Жатка JOHN DEERE 925 EUROPIAN
- Зерноприбиральний комбайн РОСТСЕЛЬМАШ НІВА СК-5
- Зерноприбиральний комбайн CASE IH 1400
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR 4040 STARLINER
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR 4045 STARLINER
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR 4060 TOPLINER
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR 4065 TOPLINER
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR M1300
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR M1302
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR M1600
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR M1620
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR M3630
- Зерноприбиральний комбайн DEUTZ FAHR M3640
- Зерноприбиральний комбайн MASSEY FERGUSON 540
- Зерноприбиральний комбайн MASSEY FERGUSON 550
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Техно |
| Страна производитель | Китай |
| Вид ремня | Клиновый |
| Ширина ремня | 22 мм |
| Высота ремня | 14 мм |
| Длина ремня | 3150 мм |
| Тип | Клиновый |
| Состояние | Новое |
| Тип техники | Сельскохозяйственная техника |
Информация для заказа
- Цена: 240 ₴


