Топ продаж

Ремінь приводний клиновий В (Б) — 3200 Optim
140 ₴
- Готово до відправки
+380 (93) 140-42-84
- +380 (68) 125-58-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ремені приводні клинові слугують для передавання потужності (механічної енергії) і складаються з кордотканного шару на основі хімічних волокон, шару розтягнення, тягового шару та шару стиснення.
Робочий бік ременя — це його бічна поверхня.
Клинові ремені здатні передавати потужність, яка в кілька разів більша, ніж та, яку передають плоскі ремені. Водночас ступінь натягу ременя однаковий.
Ремінь приводний клиновий В (Б) — 3200
Маркування виробника:
- В(Б)-3200
- В-3200
- 17х3200
- 17х11х3200
- В/17-3200
Застосування:
- Ремінь приводний Мінітрактор Bulat-120 (Булат)
- Ремінь приводний Мінітрактор Bulat-150 (Булат)
- Ремінь приводний Мінітрактор Zubr Agrotech (Зубр Агротех)
- Ремінь приводний Мінітрактор Кентавр
- Ремінь приводний Мототрактор DW150R
- Ремінь приводний Мототрактор DW160G
- Ремінь приводний Мінітрактор Добра Силач
- Ремінь приводний Мототрактор Forte T 121 EL-NT (Форте)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Оптім |
| Вид ременя | Клиновий |
| Ширина ремня | 17 мм |
| Висота ременя | 11 |
| Длина ремня | 3200 мм |
| Користувацькі характеристики | |
| Довжина | 3200 мм |
| Тип | Клиновий |
| Висота | 11 мм |
| Стан | Нове |
| Ширина | 17 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 140 ₴
