Сальник (манжета гумова армована) ГОСТ 8752-79 призначена для ущільнення валів, що працюють у мінеральних оливах, мастилах на їх основі, воді, дизельному паливі за надмірного тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м/с, температури від -45 °C до +100 °C.
Маркування виробників:
- 95х115х12 TС (DIN 3760/3761)
- 2.2-95x115-12 (ГОСТ 8752-79)
- 95x115x12-2(Кит)(2.2- 45x65)
- 95*115*12 PN-81/М-86960
- 95х115х12 DIN 3760/3761
Застосування:
- Вантажний автомобіль HOWO WD615
- Вантажний автомобіль HOWO WD618
- Вантажний автомобіль FOTON
- Вантажний автомобіль SHAANXI
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Тип манжети | З пильником |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 95 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 115 мм |
| Висота манжети | 12 мм |
| Вид манжети | Армована |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴

