Маркування виробників:
- 79.7х105х10
- 2.1-80х105
- 2.2-80х105 ГОСТ 8752-79
- 80-105-10 TC DIN 3760
- ТС 80x105x10
- 6520-2402280
- 6520-2402176
- 6520-2502276
- 6520-2502180
- 6520-2502280
- 412-1005160
Застосування:
- Автомобіль КАМАЗ 6520 (Сальник редуктора)
- Автомобіль Москвіч АЗЛК М-412 (Сальник колінвала задній)
- Автомобіль Москвіч АЗЛК 2137 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч АЗЛК 2140 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч АЗЛК 2141 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч АЗЛК 2335 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч АЗЛК 2734 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч ІЖ 412 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч ІЖ 427 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч ІЖ 434 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч ІЖ 2126 (Сальник коленвала задний)
- Автомобіль Москвіч ІЧ 2715 (Сальник коленвала задний)
- Прес шнековий горизонтальний вакуумний СМК-217
- Трактор БЕЛарасус МТЗ-821/921 (Сальник заднього моста)
- Трактор БЕЛАРУС МТЗ-822 (Сальник заднього моста)
- Трактор БЕЛАРУС МТЗ-922 (Сальник заднього моста)
- Трактор БЕЛАРУС МТЗ-923 (Сальник заднього моста)
- Трактор БЕЛАruС МТЗ-1222/1523 (Сальник коробки отбора мощности)
- Трактор БЕЛАruС МТЗ-1523.4 (Сальник коробки отбора мощности)
- Трактор БЕЛарасус МТЗ-2022 (Сальник вала відбору потужності задній)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | EXL |
| Країна виробник | Китай |
| Основні атрибути | |
| Максимальна робоча температура | 100 град. |
| Мінімальна робоча температура | -45 град. |
| Внутрішній діаметр манжети | 80 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 105 мм |
| Висота манжети | 10 мм |
| Тип манжети | Армована |
| Паковання | Пачка |
| Кількість в пакованні | 10 шт |
| Тип манжети | З пилком |
Інформація для замовлення
- Ціна: 34 ₴

