Сальник (манжета гумова армована) ГОСТ 8752-79 призначена для ущільнення валів, що працюють у мінеральних оливах, мастилах на їх основі, воді, дизельному паливі за надмірного тиску до 0,05 МПа, швидкості до 20 м/с, температури від -45 °C до +100 °C.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид манжети | Армована |
| Тип манжети | З пильником |
| Внутрішній діаметр манжети | 62 мм |
| Зовнішній діаметр манжети | 95 мм |
| Висота манжети | 10 мм |
| Упаковка | Пачка |
| Кількість в упаковці | 10 шт. |
| Матеріал | NBR |
Інформація для замовлення
- Ціна: 28 ₴

